Rodzaje kalendarzy firmowych

Udostępnij

Kalendarze trójdzielne

Kalendarz firmowy trójdzielny na 2019 roku – taka forma kalendarza reklamowego cieszy się dużą popularnością pośród terminarzy ściennych ze zdjęciami. Oprócz niemałej powierzchni przeznaczonej na grafikę reklamową, kalendarze trójdzielne dla firm posiadają praktyczne duże, czytelne kalendarium. Grafika promocyjna kalendarza reklamowego będzie się dobrze komponować z zamieszczonym kalendarium.

Kalendarze jednodzielne

Kalendarz ścienny jednodzielny lub dwudzielny to ciekawa alternatywa dla klasycznych produktów trójdzielnych. Największy atut takiego organizera to fakt, że będzie można przygotować atrakcyjną promocję dla firmy. Reklamę firmy można rozmieścić na dużych rozmiarów główce, ale również na pleckach kalendarza. Wielu wybiera taki model kalendarza z powodu jednoczęściowego i tym samym czytelnego eleganckiego kalendarium.

Kalendarze plakatowe

Plakatowy kalendarz firmowy to listwowane srebrnymi listwami na dole i u góry rozwiązania. Listwowanie wykonuje się w ramach krótszego boku. W górnej listwie kalendarza dla firmy znajduje się praktyczna zawieszka, która będzie umożliwiać zawieszenie organizera plakatowego na ścianie. Główny atut to przede wszystkim duża powierzchnia na reklamę firmy.

Kalendarz ścienny jednodzielny 2019 lub dwudzielny stanowi ciekawą alternatywę dla klasycznych produktów trójdzielnych. Największy atut tego nowoczesnego organizera ściennego to duża powierzchnia na promocję firmy. Reklamę firmy można rozmieścić na sporych rozmiarów główce, ale i również na pleckach kalendarza. Wielu wybiera ten model kalendarza z powodu jednoczęściowego eleganckiego i czytelnego kalendarium.

Druk firmowych kalendarzy

Kalendarze planszowe

Kalendarze firmowe planszowe ze zdjęciem pozwalają wykorzystać dużą planszę kalendarza na reklamę firmy. Czytelne kalendarium stanowią spójne uzupełnienie oryginalnego projektu organizera planszowego. Projekt, format kalendarza na zamówienie jak i ilość plansz można dopasować do swoich potrzeb i oczekiwań, tak by ostatecznie wszystko prezentowało się jak najlepiej.

Kalendarze biurkowe stojące

Kalendarze biurkowe w formie piramidki to stojąca forma kalendarza reklamowego dla firmy z niebanalną grafiką, zdjęciem w tle i doklejanym czytelnym kalendarium. Terminarz biurkowy to praktyczna ozdoba, dla której łatwo będzie szukać miejsca na biurku a jednocześnie będzie to również praktyczny rodzaj gadżetu reklamowego, który będzie można mieć zawsze pod ręką, gdy będzie się wykonywać pracę biurową.

Kalendarze biurkowe planer

Planer to forma leżąca biurkowego gadżetu dla firm składającego się z projektowanych kart przeznaczonych na notatki. Taki terminarz pełni rolę informacyjną i reklamową.

Kalendarze książkowe z klasyczną okładką

Książkowy kalendarz to nowa forma terminarza firmowego. Książkowe kalendarze mogą być w standardowej oprawie i w wielu kolorach. To komfortowy organizer pracy oraz codziennego życia.

Kalendarze książkowe z indywidualną okładką

Jeśli dostępne na rynku propozycje są dla kogoś niewystarczające to ma również możliwość skorzystać z opcji takich jak kalendarze książkowe, które będą miały indywidualnie przygotowaną okładkę z takimi elementami estetycznymi, na których danej osobie będzie zależeć.