Przyjeżdżasz na Graph Expo? Oto Twoja lista kontrolna "Must-Do".

Udostępnij

Chicago (Inf. wł.) Dom jednych z najwspanialszych potraw na świecie, najbardziej zagorzałych fanów sportu, zachwycającej architektury i wielu kilometrów sklepów. A przez następne cztery dni Chicago będzie również miejscem największego spotkania branży poligraficznej w Ameryce Północnej w 2015 roku. Graph Expo stanowi okazję dla całej branży do spotkania się, nabrania energii i znalezienia modnych rozwiązań biznesowych oraz nowych, ekscytujących możliwości zysku. Na stoisku Xerox (#613) można znaleźć to wszystko i jeszcze więcej - od szerokiej gamy wysokiej klasy technologii kolorowego druku cyfrowego po rozwiązania w zakresie przepływu pracy, które zaspokajają potrzeby automatyzacji współczesnych dostawców usług poligraficznych. Uwaga redaktora: Po zakończeniu targów i poszukiwaniu rozrywek, Chicago oferuje coś dla każdego. Warto wybrać się na spacer po Parku Granta, obejrzeć mecz White Sox (grają w domu każdego wieczoru po zakończeniu Graph Expo), kupić prezent dla ukochanej osoby na Michigan Avenue's Magnificent Mile lub poznać tętniące życiem nocne życie miasta. Oto lista rzeczy do zrobienia na Graph Expo:

  Zobacz nagradzane prasy cyfrowe w akcji

Każdego roku eksperci branżowi zbierają się, aby wręczyć nagrody MUST SEE 'EMS, które reprezentują najbardziej fascynujące nowe produkty prezentowane na targach Graph Expo. W tym roku dwie cyfrowe maszyny drukujące Xerox ubiegały się o ten prestiżowy zaszczyt: Xerox iGen 5 Press oraz Xerox Rialto 900 Inkjet Press. Obie nagrodzone technologie są odpowiedzią na rosnące możliwości, z których muszą skorzystać dostawcy usług poligraficznych:

  Digital Production Color, która według prognoz ma wzrosnąć z obecnych 460 miliardów stron do 725 miliardów stron na całym świecie do 2018 roku1, oraz Production Color Inkjet, najszybciej rozwijającego się segmentu w branży, którego wolumen stron ma przekroczyć wolumen cyfrowego tonera kolorowego w USA do 2017 r.

Xerox iGen 5 jest pierwszym urządzeniem z tej flagowej rodziny, wyposażonym w opcjonalną piątą stację tonera, która rozszerza gamę kolorów prasy i zwiększa jej możliwości w zakresie dopasowywania kolorów spotowych. Z kolei Rialto 900 jest pierwszą na świecie w pełni zintegrowaną, wąskostronną maszyną atramentową, której konstrukcja typu "wszystko w jednym" wprowadza zalety atramentu do każdego rozmiaru zakładu produkcyjnego.

  Osiągnij prawdziwą automatyzację dzięki rozwiązaniom w chmurze

Na konkurencyjnym rynku, gdzie marże są coraz mniejsze, przetrwanie zależy od możliwości obniżenia kosztów lub dodania nowych usług. Dzięki intensywnemu wprowadzaniu zapowiedzi dotyczących przepływu pracy, Xerox jest zaangażowany w obie te kwestie, jednocześnie sprawiając, że droga do automatyzacji jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. W jaki sposób? Wydanie wersji opartych na chmurze dla FreeFlow Core i FreeFlow Digital Publisher eliminuje niektóre z największych barier w przyjęciu automatyzacji: brak wsparcia IT i duże początkowe koszty kapitałowe. Teraz, systemy w chmurze są instalowane, zarządzane i hostowane bezpiecznie przez Xerox, podczas gdy Ty płacisz tylko za potrzebne usługi. Nie trzeba instalować sprzętu, nie jest wymagana konserwacja i nie jest potrzebne wewnętrzne wsparcie IT. Zmniejszenie kosztów poprzez automatyzację procesów drukowania jest tak proste, jak zdalne zalogowanie się do rozwiązania FreeFlow Core Cloud i budowanie bezdotykowych przepływów pracy. W międzyczasie można łatwo rozszerzyć zakres oferowanych usług poprzez jednoczesne tworzenie materiałów drukowanych i mobilnych/online z jednego obiegu pracy za pomocą FreeFlow Digital Publisher (obecnie dostępny w modelu SaaS lub w konfiguracji ePublishingu stand-online).

  Odkryj nowe możliwości biznesowe dzięki opakowaniom

Podczas gdy oczekuje się, że wartość detaliczna opakowań cyfrowych osiągnie w latach 2013-2018 roczną stopę wzrostu wynoszącą około 19%, kartony składane będą rosły w tempie ponad 50%. Ze względu na rosnący rynek, rozdrobnienie produktów i tendencję do krótszych serii, coraz więcej drukowanych opakowań znajduje się w zasięgu możliwości krótkoseryjnego druku cyfrowego. Właściciele marek wybierają rozwiązania drukowane cyfrowo ze względu na oferowane przez nie korzyści, takie jak dostawa just-in-time, która redukuje koszty magazynowania i przestarzałości, możliwość efektywnego kosztowo opracowywania prototypów w małych ilościach oraz wartość dodana dzięki drukowi zmiennych danych. Odkryj możliwości produkcji ukierunkowanych, wyspecjalizowanych ofert, które lepiej spełniają potrzeby klientów dzięki Xerox Automated Packaging Solution - pierwszemu zintegrowanemu, cyfrowemu rozwiązaniu inline dla opakowań.

  Zabierz do domu spersonalizowane aplikacje!

Chcesz zabrać do domu swój własny, spersonalizowany kalendarz na 2016 rok, ozdobiony błyszczącym złotym atramentem? Może chciałbyś otrzymać wielkoformatowy plakat do piwa z Twoim imieniem i nazwiskiem na etykietach? A co powiesz na zabawną zawieszkę na drzwi Twojego biura z Twoim imieniem i nazwiskiem, dzięki której Twoi współpracownicy będą wiedzieli, kiedy odszedłeś? Zatrzymaj się przy jednym z naszych licznych stanowisk z iPadami, aby spersonalizować aplikację i obserwować, jak płynnie przechodzi ona przez proces produkcyjny dzięki przepływom pracy XMPie i Web-to-Print.

  Indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojej firmy

Aby zrealizować określone zadania klientów, Twoja firma może czasem wymagać specjalistycznych lub unikalnych wymagań produkcyjnych. W takim przypadku, nasze Dostosowanie Produkcji jest tutaj, aby pomóc. Możemy zmodyfikować lub ulepszyć standardowe drukarki produkcyjne Xerox lub systemy przepływu pracy, aby spełnić indywidualne, branżowe lub rynkowe potrzeby. Rozwiązania te obejmują standardowe możliwości Xerox przy jednoczesnym dodaniu zaawansowanych funkcji - pomagając w uzyskaniu przewagi konkurencyjnej. Jednym z prezentowanych przykładów jest Thick Stock Capability dla pras Xerox iGen 5 oraz iGen4 110, zapewniająca szerszy zakres obsługi nośników do 24-punktowego papieru (610 mikronów). Jest to doskonałe rozwiązanie dla zastosowań krótkoseryjnych, takich jak opakowania, oznakowanie, przywieszki towarowe i specjalistyczne materiały fotograficzne - gdzie wymagana jest dodatkowa wytrzymałość i sztywność podłoża.

  Złap złote samorodki dzięki branżowym panelom edukacyjnym

Czy jest lepszy sposób na zapewnienie sobie złotych samorodków informacji, które można wykorzystać w praktyce, niż udział w sesjach edukacyjnych? Na stoisku PrintMediaCentr (#3867) odbędzie się wiele paneli branżowych (transmitowanych również na żywo tutaj). Nie przegap:

  Breach Is The New Black: Dane, prywatność i chmura Niedziela, 9/13, 16:00: Skupimy się na tym, aby pomóc drukarniom zrozumieć, jak chronić swoich klientów i ich dane, dzieląc się najlepszymi praktykami, narzędziami i wskazówkami.
  50 Shades of YAY! Zarządzanie kolorem, papier i druk cyfrowy Poniedziałek, 9/14, godz. 11.00: Dyskusja na temat wartości zarządzania kolorem i sposobów zarządzania kolorem na wielu urządzeniach i podłożach.
  Powiększenie: Wartość druku cyfrowego w centrum uwagi Poniedziałek, 9/14, godz. 13:00: Historie sukcesu klientów, które podkreślają niesamowite i kreatywne rzeczy, które można osiągnąć dzięki drukowi cyfrowemu.
  Nie mogę uwierzyć, że to nie jest druk offsetowy! Wszystko, co musisz wiedzieć o rewolucji w druku atramentowym! (wtorek, 9/15, godz. 11.00)
  Rzeka ROI płynie przez to: Mapowanie strumieni marketingu wielokanałowego Wtorek, 9/15, godz. 11:00: Sposoby, w jakie drukarnie mogą promować się poprzez druk i dodatkowe kanały.
  Print Smart: Ocena narzędzi oszczędzających czas i pieniądze Środa, 9/16, 12:00: Porady i najlepsze praktyki dla drukarni w zakresie oceny ich przepływu pracy i procesów w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań dla ich działalności.

Czekamy na Państwa w Chicago!